Šiandien  turime unikalią ekonominę situaciją, kuomet palūkanų normos siekia istorines žemumas ir bankuose yra rekordiškas kiekis pinigų, tačiau verslui gauti finansavimą, dažnu atveju, yra sudėtinga. Už Lietuvoje labiausiai paplitusį investavimo instrumentą – indėlius, siūlomos itin žemos palūkanų normos, tuo tarpu komercinių bankų maržos už teikiamas paslaugas sparčiai kyla.

Siekiant pristatyti investavimo bei investicijų pritraukimo galimybes, inicijuoti Klaipėdos regiono investuotojų platformos susikūrimą, bei skatinti ilgalaikes partnerystes UAB “Lighthouse asset management”, pirmoji klaipėdiečių valdoma Lietuvos Centrinio Banko licencijuota investicijų valdymo bendrovė kviečia į bendrą diskusiją bendradarbystės erdvėje Light House Coworking  investavimo grandus: Lewben GroupSynergy FinancePractica CapitalLitBAN. Jau esami ir potencialūs investuotojai kalbės apie verslo angelus, investicijas į startuolius, minios finansavimą, kapitalo pritraukimą ir t.t.
Tai puiki galimybė ne tik išgirsti profesionalų pranešimus, bet ir susipažinti gyvai, pristatyti verslo idėjas bei rasti partnerių arba investuotojų.

Renginys tik su kvietimais, skirtas Klaipėdos regiono investuotojams, bei išskirtinai „Light House“ bendruomenės nariams. Nori tapti LH nariu? Prisijunk: narystės pasiūlymai